توضيح لينک توضيح لينک توضيح لينک

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی باز نیاز

ثبت آگهی رایگان و ویژه,نیازمندیهای ایران

سامانه آگهی و نیازمندی بازنیاز با آغاز فعالیت خود, در تاریخ 12 مرداد 1396 شمسی, یکی از سایتهای تبلیغات اینترنتی است که کار خود را, در حوزه درج آگهی اینترنتی اعم از درج آگهی مجانی و درج آگهی ویژه,کاریابی,نیازمندیهای ایران در قالب نیازمندیهای رایگان و درج آگهی استخدام اعم از آگهی استخدام خصوصی و آگهی استخدام دولتی تداوم بخشیده است.پرسنل پشتیبانی بازنیاز بر این مهم تاکید داشته است که امکانات و خدمات برای ثبت آگهی اینترنتی با دو روش درج آگهی مجانی و درج آگهی ویژه, در کنار نیازمندیهای ایران,نیازمندیهای رایگان و آگهی مشاغل را برای کاربران گرامی تسهیل و آسان نماید. خط مشی پشتیبانی بازنیاز, در راستای کسب رضایت و طیب خاطر کاربران گرامی بوده است که منجر به تجربه مفید در امر ثبت آگهی اینترنتی و جستجوی نیازمندیهای ایران و نیازمندیهای رایگان,در سایت بازنیاز گشته و ضمن بهره مندی از امکان درج آگهی مجانی و تبلیغات رایگان از امکان ارتقای آگهی خود به آگهی ویژه, تبلیغات بنر گیف gif,و تبلیغات لینک برخوردار گردند. البته! تردیدی نیست که تبلیغات بنر با وجود هزینه بیشتر, بصورت گیف gif یا تصویر jpg برای کسب و کار,تجارت و معاملات, در دراز مدت, پرسودتر و پربازده تر میباشد. پرسنل پشتیبانی باز نیاز طی ساعات کاری (فعلاً 8 صبحگاه الی 22 شبانگاه) آماده هر گونه ارائه راهنمایی, برقراری هماهنگی و مشاوره رایگان تبلیغاتی مرتبط به امور سامانه آگهی و نیازمندی اینترنتی باز نیاز میباشد.

بخش پشتیبانی باز نیاز از پیشنهادات و انتقادات سازنده کاربران ارجمند و هموطنان محترم از طریق فرم تماس با ما نهایت استفاده را خواهد نمود. باز نیاز, لینک همه دسته بندی آگهی ها و ارسال آگهی را در کانال تلگرام تبلیغاتی خود جهت افزایش آمار جستجو و بازدید در دسترس عموم قرار داده است. کاربر گرامی ! جهت دریافت راهنمایی بیشتر, در امر ثبت آگهی اینترنتی, با شماره تماس های پشتیبانی, تلگرام مدیریت یا ایمیل مدیریت, فعلاً از ساعات 8 صبحگاه الی 22 شبانگاه تماس حاصل نماییید.

راهنمای دسترسی به آگهی های ارسالی خود بدون ثبت نام

کاربر محترم !
اگر آگهی خود را بدون ثبت نام در سایت بازنیاز ثبت کرده باشید, دو راهکار برای دسترسی به آگهی خود جهت مدیریت خواهید داشت :
1- با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست ساخت اکانت جهت دسترسی به آگهی خود نمایید. پس از ساخت اکانت از سوی پشتیبانی, نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک خواهد شد و شما پس از آن قادر به تغییر نام اکانت و رمز عبور اکانت خود خواهید بود.
2- پس از ثبت آگهی یک ایمیل مدیریت آگهی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که شما از طریق آن قادر به مدیریت آگهی خود خواهید بود.
3- سامانه در حال ارتقاء فنی میباشد و بخش پشیتبانی فنی راهکاری های پیشرفته تری, در آینده ای نزدیک در اختیار کاربران محترم قرار خواهد داد که آسان تر و بدون ثبت نام, به آدرس صفحه مدیریت آگهی خود دسترسی داشته باشید.

4- جهت پشتیبانی پس از ارسال آگهی, ثبت ایمیل صحیح و شماره موبایل صحیح الزامی میباشد و لذا در حین تکمیل فرم ارسال آگهی یا ثبت نام دقت لازم را مبذول نمایید.

انواع خدمات آگهی باز نیاز در سایت باز نیاز :

1- مدت ثبت آگهی رایگان 30 روز است.

2- مدت ثبت آگهی برجسته 10 روز است.

3- مدت ثبت آگهی ویژه 10 روز است.

4- نردبان نمودن آگهی برای 7 روز است.

5- قابلیت تمدید آگهی, ویژه نمودن, برجسته نمودن و نردبان نمودن آگهی همواره فراهم میباشد.

6- امکان درخواست درج لینک سایت در آگهی فراهم میباشد.

7- امکان درخواست درج بنر تبلیغات با پسوندهای gif یا jpg فراهم میباشد.

8- حدود 3 روز قبل از انقضاء آگهی, به شما از طریق ایمیل یا پیامک برای تمدید آگهی اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفاً جهت آگاهی از تعرفه ها به صفحه تعرفه آگهی مراجعه نمایید !

درگاه آنلاین پرداخت هزینه بنر تبلیغات و ثبت لینک در منوی بالای سایت باز نیاز قرار دارد !

با سپاس از همراهی شما !

موفق و موید باشید !

کانال تلگرام باز نیاز 

ایمیل باز نیاز   info@bazniaz.ir

شماره تماس ارتباط و مشاوره از طریق پشتیبانی
از 8 صبحگاه الی 22 شبانگاه
توضيح لينک توضيح لينک توضيح لينک